Uçuş Tüyoları

Qatar Airways’den öğrencilere özel kampanya

Katar Havayolları Qatar Airways’in dünya çapındaki üniversite öğrencileri için başlattığı özel küresel üyelik programı olan Öğrenci Kulübü’ne 31 Mart 2021 tarihine kadar verilen promosyon kodunu kullanarak üye olan bir üniversite öğrencisinin, sunulan 5 farklı destinasyon içinden seçeceği birine çift kişilik gidiş dönüş Economy Class bilet kazanabilecek.

30 yaşın altında olan üniversite öğrencilerine birbirinden farklı fırsatlar sunan Qatar Airways, bu genç yaş grubununa özel olarak tasarlanmış kampanyayla genç kitleler arasında daha da bilinir olmayı hedefliyor.

ÖĞRENCİ KULÜBÜ’NUN AVANTAJLARI

İster eğitiminiz için, ister evinizi ziyaret etmek için, ister fazlasıyla hak ettiğiniz bir tatile çıkmak için seyahat ediyor olun, Öğrenci Kulübü, eğitim yolculuğunuz boyunca gökyüzünü hedefleyebilmeniz için size benzersiz fırsatlar, tasarruf imkanları ve daha fazlasını sunmaya devam ediyor. Eşsiz mutfaklardan, unutulmaz manzaralara ve ailenizle tekrar bir araya gelmenin mutluluğuna kadar Öğrenci Kulübü üyeliği sizi özlediğiniz duygulara daha da yaklaştıracak.

Bu tekliften yararlanmak için üniversite öğrencilerinin, 31 Mart 2021 tarihine kadar QRWIN2021 promosyon kodunu kullanarak Öğrenci Kulübü’ne üye olmaları yeterli. Yapılacak çekiliş sonrasında bir öğrenci Türkiye’den Bangkok, Phuket, Zanzibar, Cakarta veya Maldivler arasından seçeceği bir destinasyona çift kişilik gidiş-dönüş Economy Class bilet kazanacak.

BAŞVURMAK İÇİN TIKLAYIN

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Copy link
Powered by Social Snap