HaberlerHavayolları

Corendon uçağını Antalyaspor renklerine boyadı

Yaptığı spor sponsorlukları ile dikkat çeken Corendon Havayolları, filosundaki Boeing 737-800 uçaklarından birini Fraport TAV Antalyaspor’un renklerine boyadı. Uçak takımı, Ziraat Türkiye Kupası Finali için yaptığı İzmir seyahatinde taşıdı.

Corendon Havayolları’nın Avrupa seferlerinde de kullanılacak ve Antalyaspor’un amblemini uluslararası hava sahasında ve havalimanlarında dalgalandıracak olan takım uçağı, Antalyasporlu futbolculardan da çok olumlu geri dönüşler aldı. Antalyaspor kafilesinde yer alan isimler, final yolculuğunu bu uçakla yaptıkları için çok mutlu olduklarını dile getirdi. 

“İlklerin Havayolu” Corendon Airlines, iki yıldır sponsorluk destek verdiği Fraport TAV Antalyaspor’un Ziraat Türkiye Finali’ne çıkma başarısının ardından özel bir çalışmaya imza attı. Filosundaki bir uçağı Antalyaspor logosu ve renkleriyle giydiren Corendon Airlines, bu uçağı Ziraat Türkiye Finali seyahatine de tahsis etti.

18 Mayıs 2021 Salı günü Göztepe Gürsel Aksel Stadyumu’nda Beşiktaş ile karşılaşacak Fraport TAV Antalyaspor, İzmir seyahatini özel takım uçağıyla yapmış oldu. 

 

“Final öncesindeki bu destek bizim için çok önemli”

Fraport TAV Antalyaspor Başkanı Mustafa Yılmaz, Corendon Airlines’ın verdiği destekle ilgili şu açıklamaları yaptı: 

“Corendon Airlines’ın yaptığı bu jest ve takımımıza verdiği destek, bizim için çok önemli. Beşiktaş ile karşılaşacağımız maç öncesinde bize moral verdiler. Aynı zamanda yönetim kurulu üyemiz de olan Sayın Yıldıray Karaer’in şahsında bu fikri hayata geçiren tüm Corendon Airlines ailesine teşekkür ediyoruz. İnşallah bu uçakla seyahat etmeye uzun yıllar devam edeceğiz ve Ziraat Türkiye Kupası’nı da kazanarak kupayı bu uçakla birlikte Antalya’mıza getireceğiz.” 

“Takımımıza başarılar diliyoruz”

Corendon Airlines Yönetim Kurulu Başkanı Yıldıray Karaer ise düşüncelerini şu şekilde dile getirdi:

“Corendon Airlines olarak 2 yıldır Fraport TAV Antalyaspor ailesinin bir parçası olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Ziraat Türkiye Kupası’nda finale çıkma başarısı elde eden teknik heyeti ve oyuncularımızı bir kez daha tebrik ediyoruz. Kendileri, bu başarıya ulaşarak bizleri gururlandırdılar. Finaldeki sonuca bağlı kalmadan takımımızla gurur duymaya devam edeceğiz.

İzmir’de, Göztepe Gürsel Aksel Stadyumu’nda oynanacak zorlu maç için Fraport TAV Antalyaspor ailesine başarılar diliyoruz. Kupanın şehrimize geleceği konusunda da teknik heyetimize ve oyuncularımıza sonuna kadar güveniyoruz. 

Gelecek günlerde Antalyaspor logolu uçağımızı yurtdışı seferlerimizde de kullanarak Antalyaspor’un bilinirliğine katkı sağlamaya devam edeceğiz.”

Türk sporunun en büyük destekçileri arasında yer alan Corendon Airlines, Fraport TAV Antalyaspor için özel çalışmalar gerçekleştirmeye önümüzdeki dönemde de devam edecek. 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Copy link
Powered by Social Snap