HaberlerKariyer

DHMİ personeline 17 bin TL maaş promosyonu

Devlet Hava Meydanları İşletmesi’nin (DHMİ) maaş promosyon banka ihalesini Vakıflar Bankası kazandı. Personel 17 bin TL promosyon alacak.

Banka Promosyon İhalesi 9 Kasım 2021 Salı günü saat 10:30’da Genel Müdürlük Mavi Salonda yapıldı. DHMİ Genel Müdür Yardımcısı Enes Çakmak Başkanlığında Mali İşler Dairesi Başkanı Özcan Durukan ve yetkili sendika temsilcisi Kenan Çalışkan’dan oluşan ihale komisyonunca gerçekleştirilen Maaş Karşılığı Banka Promosyon İhalesine 7 banka teklif verdi, 4 banka yarıştı.

17 bin TL promosyon

İhale ile rekor bir kazanım elde eden DHMİ çalışanları, 17.000 TL maaş promosyonu alacak.

Yapı Kredi Bankası, Vakıflar Bankası, İş Bankası ve Akbank’ın yarıştığı ihaleyi en yüksek teklifi veren Vakıflar Bankası kazandı. Buna göre, rekor kazanım olarak DHMİ çalışanlarına peşin olarak ve yıllara göre yapılacak ödeme planı şöyle:

1 Mart 2022: 8.500

1 Mart 2024: 8.500

Genel Müdür Keskin’den paylaşım

Yönetim Kurulu Başkanımız ve Genel Müdürümüz Hüseyin Keskin Twitter hesabından yaptığı paylaşımda bu güzel neticenin DHMİ ailesine hayırlı olmasını dileyerek şu görüşleri dile getirdi:

“Kuruluşumuz çalışanlarının menfaati doğrultusunda yoğun istişare ve çalışmaların ardından yapılan Banka Maaş Promosyon İhalesi sonucunda Vakıfbank ile 5 yıllık 17.000 TL DHMİ çalışanları için rekor seviyede promosyon kazanımı elde edilmiştir. Tüm #DHMİ ailesine hayırlı olsun.”

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Bağlantıyı kopyala