Haberler

Canan Soysal İSG’den ayrıldı

Sabiha Gökçen Havalimanı’nın Kurumsal İletişim Müdürü Canan Soysal, görevinden ayrıldı. Soysal, haberi sosyal medya hesabından paylaştı:

“12 yıldır sürdürdüğüm Sabiha Gökçen Havalimanı Kurumsal İletişim Müdürü görevimden bugün itibari ile ayrılmış bulunuyorum. İnanıyorum ki bu süre zarfında ekip arkadaşlarımla beraber İSG markasına olumlu katkılarda bulundum. Gerçekleştirdiğimiz iletişim çalışmaları ve projeler bugüne kadar onlarca ödül kazandı. Görev sürem boyunca iletişim halinde olduğum gazeteci dostlarıma göstermiş oldukları anlayış ve yakın ilgi için teşekkür ediyorum. En kısa sürede başka bir hikayenin kahramanları olarak buluşmak üzere. Sevgiler”

Canan Soysal, mesleğe gazeteci olarak başladı. Farklı gazetelerde görev yaptıktan sonra Akşam Gazetesi’nin Ekonomi Müdür Yardımcısıyken Sabiha Gökçen Havalimanı Terminal İşletmecisi İSG’ye geçti.
Gazetecilerle her zaman uyumlu çalışmasıyla dikkat çeken Soysal, son yıllarda Sabiha Gökçen’in başarılı iletişim projelerinin de liderliğini yapıyordu.
Soysal’a bundan sonraki iş hayatında başarılar diliyoruz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Bağlantıyı kopyala