Uçuş Tüyoları

Sabiha Gökçen’de PPG’nin iç hat özel yolcu salonu hizmette

Geçtiğimiz ocak ayında İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’nın özel yolcu hizmetlerini  bu sektörün dünyada önde gelen şirketlerinden Plaza Premium Group (PPG) devralmıştı. PPG, yoğun yaz sezonu öncesinde özel yolcu salonlarının yenilemesini tamamlayarak işletmeye açmaya başladı. Artık iç hatlarda bulunan özel yolcu salonu PPG standartlarıyla hizmet veriyor.

Plaza Premium Group, işletmelerini devraldığı özel yolcu alanlarında bazı iyileştirmeler gerçekleştirdi. Özel hizmet ve tesislerin geliştirilmesi için bir dizi yatırımda bulunacak olan PPG’nin Sabiha Gökçen Havalimanı’ndaki mevcut iki özel yolcu salonuna ek olarak dış hatlar terminalinde de yeni bir salon açıyor.

Sabiha Gökçen Havalimanı terminali içindeki özel yolcu alanları işletmesiyle hızlı geçiş, misafir karşılama ve uğurlama servisleri dahil tüm özel yolcu hizmetleri, 1 Ocak itibarıyla Plaza Premium Group’a (PPG) sunmuştu.

DÜNYADA 49 HAVALİMANINDA

Plaza Premium Group şu anda Asya Pasifik, Orta Doğu ve Amerika’da 49 uluslararası havalimanında yılda 20 milyondan fazla yolcuya hizmet veriyor.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bağlantıyı kopyala