HaberlerUçuş Tüyoları

Emirates’ten Dubai bileti alın 3 farklı noktayı görün

Emirates, Dubai’yi ziyaret eden yolculara bu kış üç ikonik cazibe merkezini içeren bir kampanya sunuyor. Havalyolunun internet sitesi veya ofislerinden bilet satın alacak yolcular, 30 Kasım 2021- 31 Mart 2022 tarihleri arasında yapacakları seyahatler için 30 Kasım- 20 Aralık 2021 arasında biletlerini alacaklar Dubai’nin önemli yerlerini görebilecekler:

  • İkonik Burj Khalifa At The Top: Dubai’yi dünyanın en yüksek binasının terasından görebilir ve büyüleyici kumsallarından ikonik Dubai Marina’ya kadar BAE’deki turistik gezi programlarının neredeyse yarısını oluşturan yerlerle beraber bütün şehrin panoramik manzarasını seyredebilirsiniz. Bu özel kampanyanın   geçerlilik süresi 31 Mart 2022’ye kadardır.
  • Dubai Fountain Boardwalk: Büyüleyici Dubai Fountain’da yer alan yüzer platform The Boardwalk, ziyaretçilerin Burj Khalifa’nın ünlü su, müzik ve ışık gösterilerini daha yakından izleyebilmelerine olanak sağlıyor. 
  • Emaar Sky View Hotel’de Manzara Seyir Terası: Yolcular cam tabanlı geçit üzerinde cesaret isteyen bir yürüyüş yaparak (skywalk), bu adrenalin dolu aktivite sırasında Dubai’yi gökyüzünden bakarak izleyebilirler.

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Bağlantıyı kopyala