Havayolları

Singapur Havayolları ‘yerde’ uçuruyor

Koronavirüs salgını nedeniyle havayolları uçuş sayılarını hem hastalık tehditi hem de düşen talep nedeniyle ciddi anlamda azalttı. Singapur Havayolları, bu dönemde yolcular için yerde özel organizasyonlara imza atıyor. Amaç, havacılık sevgisinin, seyahat keyfini insanlara hatırlatmak.

Inside Singapore Airlines, Kasım ayındaki okul tatilinin iki hafta sonu boyunca tüm aile için çok çeşitli etkinliklerle birlikte eğitim tesislerimizde özel bir perde arkası turu sunacak. Ziyaretçiler, SIA’nın 70 yılı aşkın geçmişini kapsayan bir tura çıkarılacak, pilotlarımız ve kabin ekibimizle etkileşim kurma fırsatı elde edecekler.

Çocuklar balon şekillendirme ve kendi batik güllerini yapma gibi el işi etkinliklerinin tadını çıkarabilirler.

Ayrıca kabin ekibi olarak giyinme ve canlandırma yapma imkanları olacağı gibi kendi SIA sarong kebaya üniformalarını eve götürebilirler.

Yetişkinler, uçuş simülatörü kullanmayı seçebilir, uçak içi premium şaraplarımızdan bazılarını tadabilir ve bir misafir karşılama ve hitabet atölyesine katılabilirler.

SIA uçuşlarında servis edilen en popüler yemeklerden bazıları da satışa sunulacaktır. 1 Kasım 2020’de rezervasyonlar açık olup, turlar 21, 22, 28 ve 29 Kasım 2020 tarihlerinde yapılacak.

pastedGraphic.png

SIA @ Home, kendi evlerinin rahatlığında dünyaca ünlü SIA uçak içi yemek deneyiminin keyfini çıkarmak isteyen müşteriler içindir. Şarap veya şampanya ile birlikte gelen özel First Class ve Business Class yemeklerimizi içeren 10 menü arasından seçim yapabilirler. Seçilen pakete bağlı olarak sınırlı sayıda yemek takımı ve olanaklar da mevcuttur. SIA @ Home rezervasyonları için özel kabin ekibi konsiyer hizmeti 5 Ekim 2020’de açılıyor.

“Singapur Hava Yolları’nı Keşfedin” projesiyle ilgili daha fazla bilgi Singapur Hava Yolları websitesinde bulunabilir.

Her üç deneyim de yalnızca KrisShop websitesi üzerinden yapılan rezervasyonlar için mümkün olacak.

KrisFlyer üyeleri, bu deneyimlere katılım ücretini ödemek için millerini kullanabilir veya yaptıkları harcamalardan mil kazanabilirler.

Singapur Hava Yolları, tüm yolcularının sağlık ve güvenliğini sağlamak için tüm tesislerde gelişmiş temizlik prosedürlerinin yanı sıra ateş takibi, güvenli sosyal mesafe ve SafeEntry dijital check-in sistemi gibi gerekli tedbirleri uygulayacak.

pastedGraphic_1.png

“Singapur Hava Yolları’nı Keşfedin” projesi, kapsamlı bir pazar araştırmasının ve incelemelerin sonucu.

Bu incelemelerde, projelerin Singapur Hava Yolları yolcuları ve halk tarafından oldukça çekici bulunması, projelerin çevresel etkileri ve finansal uygulanabilirliği gibi faktörler de dikkate alındı.

Bir defaya mahsus olarak ‘kısa tur uçuşu’ veya “hiçbir yere uçuş” fikri de başlangıçta düşünüldü ancak yapılan incelemeden sonra seçenekler arasına dahil edilmedi.

SIA Group CEO’su Goh Choon Phong “Covid-19’un SIA Group tarafından düzenlenen uçuşların sayısını büyük ölçüde azaltması nedeniyle, bu süre zarfında hayranlarımız ve müşterilerimizle iletişim kurmamızı sağlayacak benzersiz projeler yarattık. Bu deneyimler, dünyaca bilinen kabin içi ürünlerimizi ve hizmetimizi özleyen sık uçan yolcularımızdan, ayrıcalıklı bir yemek deneyimi isteyen çiftlere, ailelere ve okulların tatil döneminde çocuklarıyla eğlenceli aktivitelerle dolu bir gün geçirmek isteyen ebeveynlere kadar herkes için bir şeyler sunuyor. Son haftalarda yolcularımız projelerimize büyük ilgi göstererek bizlere görüş ve önerilerini sundular. Herkese harika fikirleri ve önerileri için teşekkür etmek istiyorum. Gördüğümüz coşku ve tutku bizi cesaretlendiriliyor. Katkılarınız için minnettarız. Hepimiz Singapur Hava Yolları’nı keşfetmeniz için sizi ağırlamayı dört gözle bekliyoruz.” dedi

Singapur Hava Yolları’nı Keşfedin projemizle ilgili çok daha fazla bilgiyi aşağıdaki websitesinden öğrenilebilir ve katılabilecek deneyim seçenekleri hakkında bilgi alınabilir: www.singaporeair.com/DiscoverYourSIA.

Etiketler

Tolga Özbek

25 yıllık profesyonel havacılık gazetecisi... Ticari Pilot ve Çok Motor Lisansına sahip.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Bu güzel haber için çok teşekkürler Tolga Bey, umarım yakın zamanda tüm sektörden böyle farklı ve güzel fikirler çıkar. Havacılık sektörünün öncüleri yine farklılıkları ile ön plana çıkıyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
Copy link
Powered by Social Snap