HavayollarıUçuş Tüyoları

Emirates ve flyDubai ortaklığı 4 yaşında

Dubai merkezli iki büyük havayolu şirketi Emirates ile flydubai, stratejik ortaklıkları ile dört yılda beraber taşıdıkları yolcu sayısını 8 milyon 300 bine ulaştırdı. Ortak sadakat programı kullanılan Emirates ile flyDubai, Emirates Skywards ile 27 milyonu aşkın üyesine özel ödüller ve avantajlar sunuyor.

Emirates Havayolu ve Grubu Yönetim ve İcra Kurulu Başkanı ve flydubai’nin Yönetim Kurulu Başkanı Şeyh Ahmed bin Saeed Al Maktoum yaptığı açıklamada şunları söyledi : “Emirates ve flydubai stratejik ortaklıkları kapsamında büyük başarılar elde etmeye devam ediyor. İki havayolunun ortak ağı hem yolcularımıza daha fazla seçenek ve  esneklikle daha iyi bir seyahat deneyimi sunuyor hem de modern global merkezimiz Dubai’ye trafik akışını canlandırıyor. Dünya çapındaki mega etkinlik Expo 2020’nin halen devam ettiği bugünlerde 25 milyondan fazla ziyaretçiyi evimizde ağırlamak konusunda hayati bir rol üstlenmekten dolayı çok heyecanlıyız.”

Daha fazla seyahat seçeneği

Emirates ve flydubai ortak uçuş ağı, 100 ülke genelinde 210’dan fazla uçuş noktasıyla yolculara çok geniş  bağlantı seçekleri ile uçuş yapma imkânı sağlıyor. Emirates yolcuları Flydubai’nin uçuş ağındaki 118’den fazla  noktaya ulaşırken, Flydubai yolcuları da Emirates’in uçuş ağındaki 126’dan fazla noktasından faydalanabiliyor. Son 12 ayda ortak uçuşlar üzerinden en çok rezervasyon yapılan uçuş noktaları arasında Zanzibar, Male ve Katmandu yer alıyor.

Tek yolcu sadakat programı, 27 milyon üye

Son dört yıl içinde Emirates ve flydubai ortaklığı sayesinde 8,4 milyondan fazla Emirates Skywards üyesi toplam 133 milyar Skywards Mili kazandı. Ödüllü sadakat programı, 27 milyon üyeye eşsiz ve rakipsiz ayrıcalıklarsunmak için büyümeye ve ortaklık portföyünü zenginleştirmeye devam ediyor.

Emirates Skywards, ortaklığın dördüncü yıldönümünü kutlamak için sunduğu özel Cash+Miles promosyonu kapsamında program üyeleri uçak biletleri için ödedikleri nakit miktarını anında azaltarak bilet maliyetlerinden tasarruf etme imkanına sahip oluyor. Üyeler, paraya çevirdikleri her 2.000 Skywards Mili için Ekonomi Sınıfı biletleri 20 ABD Doları, Business Sınıfı veya Birinci Sınıf biletleri ise 40 ABD Doları indirimle alabilirler. Bu kampanya , 31 Mart 2022 tarihine kadar olan seyahatler için 7 Kasım ve 21 Kasım tarihleri arasında satın alınan tüm Emirates ve Flydubai biletleri için geçerlidir. *

Emirates Skywards ayrıca üyelerine, 1 Ağustos 2021 ve 31 Mart 2022 tarihleri arasında aldıkları tüm Emirates ve Flydubai biletleri için geçerli olmak üzere, Dubai’de  geçirdikleri her dakika için bir mil kazanma fırsatı sunuyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Bağlantıyı kopyala