Havayolları

Corendon’da ara koltuğu boş bırakın

Corendon Airlines, Türkiye havacılık sektöründe yine bir ilke imza atarak yolcularına yanlarında yer alan boş koltuğu uygun fiyatla rezerve etme imkânı sunuyor.               

“İkili Koltuk/Double Seat” hizmeti özellikle pandemi döneminde konforlu ve güvenli bir seyahat deneyimi isteyen yolcuları hedefliyor.

Daha fazla boş alan, daha ferah bir uçuş deneyimi sunan ikili koltuk hizmeti, uçakla seyahatte yeni bir anlayışa işaret ediyor. Seyahat ederken rahat ve güvenli bir ortam arayan yolcular için geliştirilmiş hizmette ikinci koltuk daha uygun bir fiyattan satın alınabiliyor. İkili koltuk satın alabilme imkanı, Corendon Airlines’ın tüm hatlarında geçerli olmak üzere satışa sunuldu. Yanınızdaki boş koltuğu           39,99 Euro’dan başlayan fiyatlarla satın almak için www.corendonairlines.com’u veya yetkili seyahat acentelerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Corendon Airlines, bir yandan dijital kanallarındaki müşteri deneyimini iyileştirmek için yatırım yaparken bir yandan da uçak içi hizmetlerini çeşitlendirmeye devam ediyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Copy link
Powered by Social Snap