Havayolları

Corendon Antalyaspor için uçak boyuyor

Corendon Airlines, Fraport TAV Antalyaspor’a Ziraat Türkiye Kupası finaline ulaşma anısına özel bir takım uçağı hazırladı. Dış yüzey tasarımı tamamen Antalyaspor logosu ve renkleriyle kaplanan Boeing 737-800, Fraport TAV Antalyaspor kafilesini Beşiktaş ile oynayacakları final maçına da uçuracak.

Havayolu Antalyaspor uçağını Avrupa seferlerinde de kullanılarak Antalyaspor’un amblemini uluslararası hava sahasında ve havalimanlarında dalgalandıracak. 

“Antalyaspor’un başardıklarıyla gurur duyuyoruz”

Ziraat Türkiye Kupası finali öncesinde çok büyük heyecan duyduklarını söyleyen Corendon Airlines Yönetim Kurulu Başkanı ve Antalyaspor Yönetim Kurulu Üyesi Yıldıray Karaer ise hazırlanan özel uçakla ilgili duygularını şu şekilde dile getirdi:

“Fraport TAV Antalyaspor ile olan iş birliğimiz yaklaşık 2 yıldır güçlü bir şekilde devam ediyor. Kendileriyle yaptığımız ortak çalışmaların sadece Türkiye ile sınırlı olmadığını ve Avrupa çapında ses getirdiğini görüyoruz. Kendileri ilk günden bu yana bizi gururlandırıyor. Biz de bu mutluluğumuzu göstermek adına, takımımızın Ziraat Türkiye Kupası finaline çıkması vesilesiyle özel bir takım uçağı hazırlamak istedik. Filomuzdan bir uçağı, tamamen Antalyaspor logosu ve kulüp renkleriyle kapladık. Ortaya çıkan çalışmadan da çok mutluyuz. Final maçı seyahatini bu uçakla yapacak oyuncularımıza güç ve enerji vereceğimize inanıyoruz.

Fraport TAV Antalyaspor’un Ziraat Türkiye Kupası’nda elde ettiği bu başarıda emeği geçen tüm yönetici, antrenör, sporcu ve kulüp çalışanlarına şükranlarımızı sunuyoruz. Final maçındaki sonuç ne olursa olsun Corendon Airlines ailesi, Antalyaspor ile gurur duyuyor.”

“Corendon Airlines’ın jesti kulübümüze ayrı bir güç verdi”

Fraport TAV Antalyaspor Başkanı Mustafa Yılmaz ise Corendon Airlines’ın yaptığı takım uçağı çalışması ile ilgili görüşlerini şu şekilde dile getirdi: 

“Corendon Airlines’ın jesti, Ziraat Türkiye Kupası öncesi kulübümüze ayrı bir güç verdi. Aynı zamanda yönetim kurulu üyemiz de olan Sayın Yıldıray Karaer’in şahsında bu fikri hayata geçiren tüm Corendon Airlines ailesine teşekkür ediyoruz. Finale giderken kafilemizi taşıyacak olan uçağın; adımız, armamız, renklerimiz ve sembolümüz olan akrep motifi ile süslenmesi futbolcularımıza da ekstra bir enerji ve motivasyon verecektir. 

Türkiye Kupası’nı, kentimizin markası Corendon Airlines’ın bizler için hazırladığı bu uçakla Antalya’mıza getirmek en büyük hedefimiz. Uçağın ayrıca Antalyaspor arması ile uluslararası hava sahasında ve havalimanlarında seferlerine devam edecek olması tanınırlığımız açısından da önemli. Dünyanın sayılı kulüpleri için yapılan bu uygulamanın kulübümüz için de gerçekleştirilmesi bize gurur verdi. Corendon Airlines ile Antalyaspor’umuzun yarattığı sinerjinin tüm Antalya’ya yayılarak kupa ile süslenmesi en büyük arzumuz.

Corendon Airlines’ın Antalyaspor’a jesti sadece Ziraat Türkiye Kupası finali ile sınırlı olmayacak. Corendon Airlines’ın Avrupa şehirlerine yapacağı yolcu uçuşlarında da kullanılacak Antalyaspor uçağı, Antalyaspor bayrağının uluslararası hava sahasında ve havalimanlarında dalgalanmasını da sağlayacak.” 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bağlantıyı kopyala