Fuar

Kompozitçiler 6-8 Ekim’de bir araya geliyor

TURK KOMPOZIT 2022 Fuarı 6-8 Ekim 2022 tarihleri arasında daha önceki yeri olan İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleştirilecek.

‘5. Türk ve Bölgesel Kompozit Sanayi, Teknoloji ve Uygulamaları Fuarı’ veya kısaca ‘TURK KOMPOZIT 2022 KOMPOZİT ZİRVESİ’ kompozit sanayine özgü üretim, işleme ve uygulama metodları başta olmak üzere tüm kompozit sektörünü kapsayan faaliyetleri içermesi hedefleniyor.
 
Özellikle hammaddeler (reçineler, elyaf ve takviye malzemeleri, teknik tekstiller, termosetler, termoplastikler, katkı malzemeleri), yarı ve ara ürünler, nihai ürünler, işleme teknolojileri, makina ve ekipmanlar, tüketim malzemeleri ve hizmetler, ziyaretçilere dönük teknik ve ticari seminerler, ürün sergileri, ürün tanıtımları ve ödüller çerçevesinde sunulacak.

Sektörün profesyonellerine ise iş ve kariyer fırsatları yaratması planlanan organizasyon,  öğrencilere kompozit sektörünün sunduğu ürün ve hizmetleri tanıma fırsatı verecek.
 
3 gün sürecek etkinlikte 88 ürün sergi alanında 200’e yakın markanın ürünlerini tanıtmaları, çok sayıda uzman ve firmanın teknik ve ticari sunumlar yapmaları beklenmekte.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Bağlantıyı kopyala