Haberler

Emirates yolcularını Brezilya’da Azul uçuracak

Emirates ve Brezilyalı Azul Havayolları, Sao Paulo üzerinden ülke içi bağlantılı uçuşlar için anlaşma imzaladı. Brezilya Federal Havacılık Kurumu (Agência Nacional de Aviação Civil) tarafından da onaylanan ortak uçuş toplam 8 noktayı kapsıyor.

Emirates ise Dubai’den gelecek yolcular, Sao Paulo üzerinden Rio de Janeiro Santos Dumont (SDU), Belem (BEL) Belo Horizonte (CNF), Cuiaba (CGB), Curtiba (CWB), Juazeiro Do Norte (JDO), Porto Alegre (POA) ve Recife (REC) havalimanlarına Azul Havayolları’nın vereceği bağlantı ile uçabilecek.

Emirates Ticari İşler Direktörü Adnan Kazım “Emirates olarak, yolcularımıza, Brezilya’daki sekiz şehir ile Dubai ve küresel ağımızdaki diğer noktalar arasında Sao Paulo üzerinden gidiş-geliş bağlantı uçuşlarıyla, gelişmiş, kusurusuz ve kolay seyahat imkânı sunmak üzere Azul ile bir ortak uçuş anlaşması yapmış olmaktan mutluluk duyuyoruz. Azul ile olan iş birliğimiz, Emirates için önemli bir pazar olan Brezilya’da bağlantı noktalarımızı artırma ve yolcularımıza daha fazla seçenek sunma konusundaki kararlığımızın bir göstergesidir. Yolcularımız tek bir biletle, yolculuklarının her aşamasında check-in, bagaj kontrolü ve uçağa binişlerde kusursuz bir deneyim yaşayacak. Azul ile çalışmayı ve ortaklığımızı güçlendirmeyi arzu ediyoruz.”

Azul’un Gelir Akışı İşlemleri Müdürü (CRO) Abhi Shah “Yolcularımız için son derece faydalı olacak Emirates ortaklığını duyurmaktan çok memnunuz. Hizmet, verilen noktalar bakımından Brezilya’nın en büyük havayolu olarak, bu ortak uçuş anlaşması ile yolcularımızın, Brezilya’da ve dünya genelinde bağlantı uçuşlarıyla benzersiz seyahat imkânlarına erişmesini sağlıyoruz. Ayrıca yolcu hizmetlerinde mükemmeliyetçilik anlayışlarıyla tanınan Azul’un ve Emirates’in bu ortaklığıyla yolcular, daha da mükemmel bir seyahat deneyimine erişiyor.”

Emirates’in hâlihazırda dünya çapında 21 havayolu ve iki demiryolu şirketi ile uçuş ortaklığı ve işbirliği anlaşmaları bulunmakta. Bunun yanı sıra, Emirates’in 106’dan fazla havayolu ve demiryolu şirketi ile interline iş birliği anlaşması da bulunuyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Bağlantıyı kopyala