Uçuş Tüyoları

Emirates’te çocuk biletine büyük indirim

Emirates, Expo 2020 sırasında yapılacak Dubai uçuşlarında 30 Ekim’e kadar geçerli olmak üzere 2-11 yaş arası çocuklar için ekonomi sınıfı yetişkin bileti ücretinin yalnızca %25’ini ödeyecek. 

Bu özel fırsat 31 Mart 2022 tarihine kadar yapılacak seyahatler için tüm Business ve Ekonomi Sınıfı biletlerde geçerli.

Dubai’nin şimdiye kadar gerçekleştirilen en büyük World Expo etkinliğe ev sahipliği yapmasıyla, Emirates her yaştan, dünyanın her yerinden herkese bölgede kendi türündeki en büyük etkinlik olan World Expo heyecanını yaşatmak istiyor. Expo 2020’nin Premier İş Ortağı ve Resmi Havayolu Sponsoru Emirates, 120 uçuş noktasını Dubai’ye bağlayan uçuş ağıyla Expo 2020’yi ziyaretçileriyle buluşturmayı sabırsızlıkla bekliyor. 

Ailelerin tercihi Dubai

Ortalama dört kişiden oluşan aileleriyle seyahat eden yolcular bu kış Dubai’ye seyahat planlayanların %30’undan fazlasını oluştururken, küçük çocuklu aileler için şehrin cazibesini ortaya koyuyor. Dubai’nin aileler arasındaki popülerliğini gösteren başka bir veri olarak, ailelerin oluşturduğu yolcu trafiği haftadan haftaya %15 artarken, önümüzdeki aylarda tatil planı yapan yolcuların yarısından fazlası daha önce Dubai’yi ziyaret eden ve bir haftadan fazla kalmayı amaçlayan yolculardan oluşuyor. 

Yolcular sadece çocuk biletlerindeki özel fırsattan yararlanmakla kalmayıp, hem büyükler hem de küçükler etkinlik sırasında Dubai için alınan her bir Emirates bileti ile  ücretsiz bir günlük Expo Giriş Bileti de kazanıyor. Ailenizle Dubai’ye seyahat etmek için hala başka sebeplere ihtiyaç duyuyorsanız, unutulmaz bir tatil deneyimi için yolcuları bekleyen başka avantajlar ve cazip fırsatlar da bulunuyor. 

Havayolunun ödüllü sadakat programı Emirates Skywards’a üye olan yolcular satın alınan her bir bilet için Skywards Mili kazanıyor. Emirates ayrıca 31 Mart 2022 tarihine kadar yolcularının Dubai’de geçirdikleri her dakika için 1 Skywards Mili kazandığı özel bir Expo fırsatı sunuyor. Halihazırda Emirates Skywards üyesi olan yolcular veya 31 Mart 2022 tarihinden önce programa kayıt yaptıran yeni üyeler Emirates.com.tr adresindeki kampanyadan yararlanarak 5.000’e kadar Mil puanı kazanabiliyorlar. Aile fertleri Expo sırasında kazandıkları ilave Milleri ödül bileti veya başka cazip avantajlar için kullanabilirler. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Bağlantıyı kopyala