Uçuş Tüyoları

50 TL-20 dolara AnadoluJet’ten özel hizmet

Türk Hava Yolları’nın başarılı markası AnadoluJet, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’nda yeni İç ve Dış Hatlar Özel yolcu salonlarını hizmete açtı.

İç ve Dış Hatlar Özel Yolcu Salonlarında misafirlerine ücretsiz internet hizmeti, sıcak-soğuk içecekler, tatlılar, taş fırında pişirilen simit ve pide ikramları eşliğinde dinlenme imkânı sunuyor.

Özel Yolcu Salonlarını tercih eden AnadoluJet misafirleri, İç Hatlar salon kapısına gelen  otobüslerle uçağa doğrudan geçme imkânıyla ve Dış Hatlar salonuna özel uygulanan pasaport kontrolüyle hızlı geçiş avantajı elde ederek zaman tasarrufu sağlamış oluyor. 

50 TL İLA 20 DOLAR ARASINDA

Uygulamada kişi başı iç hat tek yön kullanım ücreti 80 TL. Ancak Miles&Smiles Elite veya Elite Plus üyesiyseniz, 50 TL ücretle yararlanabiliyorsunuz. Dış hat için açılışa özel indirimli fiyat ise 20 dolar.

HANGİ HİZMETLER VERİLİYOR?

– İkram

Zeytinli-peynirli poğaça, kek, çay, kahve ve soda gibi ikramların yer aldığı menüsü ile yolculara sunulan lezzetli yiyecek ve içecek seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

Dış Hatlar CIP Lounge’larımızda ise çay, kahve, soda, gazlı içecek ikramları, zeytinli-peynirli poğaça, kek, zeytinyağlı mezeler, revani, çikolatalı mousse ve kahvaltı tabağının yanı sıra taş fırında pişirilerek sıcak olarak servis edilen simit ve pide çeşitlerimiz sizlerin beğenisine sunuluyor.

– Hızlı Geçiş İmkânı

Lounge kullanıcılarına özel olarak hizmet veren pasaport kontrol desklerinden İç ve Dış Hatlar Özel Yolcu Salonlarına beklemeden direkt geçiş yapabilirsiniz. İç Hat uçuşlarınızda sefer saatiniz yaklaştığında, kapıya yanaşan apron otobüsleri ile doğrudan uçağınıza transfer olabilirsiniz.

– Rahat Dinlenme Alanları

Her detayı yolcular düşünülerek hazırlanan dinlenme alanlarında seyahatiniz öncesi keyifle vakit geçirebilirsiniz.

– Wifi Hizmeti

Özel yolcu salonlarında yolcuların keyifle vakit geçirebilmeleri için ücretsiz Wifi hizmeti sunuluyor. Siz de CIP Lounge hizmeti ile uçuşunuzu beklerken sınırsız Wifi hizmetinden yararlanabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Copy link
Powered by Social Snap