Haberler

SAHA EXPO Fuarı 10-13 Kasım 2021’e ertelendi

Türkiye’de savunma ve havacılık konusunda faaliyet gösteren şirketleri bir araya getirmeyi hedefleyen SAHA İstanbul’un SAHA EXPO Savunma, Havacılık ve Uzay Sanayi Fuarı’nın 10-13 Kasım 2021 tarihine ertelendi. 

Organizasyonun bu yıl planlanan SAHA EXPO ise Sanal Fuarı olarak 9 Kasım 2020 – 9 Nisan 2021 tarihleri arasında online olarak gerçekleştirilecek. Fuar daha önceden 4-7 Kasım 2020 tarihleri arasında gerçekleştirilmesi planlanmıştı.

SAHA İstanbul, koronavirüs salgınına dikkat çekerek “SAHA İstanbul tarafından 4-7 Kasım 2020 tarihlerinde organize edileceği açıklanan SAHA EXPO Savunma, Havacılık ve Uzay Sanayi Fuarı ülkemizde giderek artan Covid-19 vakaları sebebiyle katılımcılarımızın ve ziyaretçilerimizin sağlığı ve İçişleri Bakanlığımızın aldığı tedbirler de göz önüne alınarak 10-13 Kasım 2021 tarihine ertelenmiştir. SAHA EXPO bu tarihte yine İstanbul Fuar Merkezi 5, 6 ve 7. salonlarda gerçekleştirilecektir.

SAHA EXPO Sanal Fuarı ise 9 Kasım 2020 – 9 Nisan 2021 tarihleri arasında, ilk haftası karşılıklı video konferanslara açık olacak şekilde, 300’ün üzerinde katılımcı ile online olarak gerçekleştirilecektir. SAHA EXPO Sanal Fuarı, Türkiye’den ve dünyanın farklı ülkelerinden binlerce sektör profesyonelinin buluştuğu bir fuar olacaktır.

SAHA EXPO Sanal Fuarı’nda Kuzey ve Güney Amerika, Avrupa, Ortadoğu, Kuzey ve Kıta Afrikası, Rusya, Ukrayna, Pakistan, Hindistan, Malezya, Endonezya, Bangladeş ve daha birçok ülkeden firma ve devlet temsilcisi B2B/B2G görüşmelerde yer alacak. Katılımcılar yurt içinden ve yurtdışından alım heyetleri ile yapacakları video konferanslarla en yeni ürün, sistem ve tasarımlarını tanıtabilecek, uluslararası iş birlikleri kurabilecek. Sanal Fuar, 5 ay boyunca ziyarete ve firmalarla delegasyonlar arasında B2B/B2G randevulu görüşmelere açık kalmaya devam edecek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Copy link
Powered by Social Snap