Havayolları

TALPA donör arıyor

Türkiye Havayolu Pilotları Derneği, giderek artan sayıda pilotun koronavirüse yakalanmasıyla harekete geçti. Donörün önemine dikkat çeken TALPA, özel bir sayfa oluşturdu. Sadece pilot veya havayolu çalışanı değil, bu sayfaya isteyen girerek bilgilerini kaydedebilecek.

İşte üyelere yapılan çağrı:

COVID-19’ un yarattığı ortam içerisinde riskli gruplar içerisinde yer alarak zorlu günler geçiriyoruz. Bugün çok kıymetli bir meslektaşımızı, hocamızı kaybettik. Artık bu hastalıktan kurtulmak için donörün önem kazandığı günlere geldik. 

Donör olma kriterlerine sahip ve gönüllü insanları her an ulaşabilecek şekilde hazırda bekletmenin hayati önemi haiz olduğunun hepimiz farkındayız. Bu maksatla TALPA bilgi işlem tarafından bu listeyi oluşturmak üzere aşağıda linki verilen bir database altyapısı hazırladık. 

LİSTEYE KAYIT İÇİN TIKLAYIN

Buraya kayıt olmak için pilot olmak, herhangi bir pilot meslek örgütü üyesi olmak, herhangi bir şirket üyesi olmak gibi kriterler yoktur. Hayata tutunmaya çalışan bir insana destek olmak isteğinde olmak en önemli kriterdir. Duyuruyu tüm meslek gruplarımızda ortak olarak yayınlamak olabildiğince fazla kişiye ulaşması bakımından çok önemlidir: https://www.talpa.org/coronavirus-donor-ihtiyaci/

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Copy link
Powered by Social Snap