Havayolları

Onur Air’den Media Club’a transfer oldu

Onur Havayolları’nda uzun yıllardır Pazarlama ve Kurumsal İletişim Koordinatörü olarak görev yapan Yasin Zengin’in yeni adresi Media Club oldu. Medya satın alma konusunda Türkiye’nin önde gelen ajanslarından biri olan Media Club’un Dijital Pazarlama Bölümü’nü yönetecek Yasin Zengin, 16 yıllık tecrübesini artık yeni bir alana aktaracak.

Kurulduğundan 2004 yılına kadar charter yani tarifesiz uçuşlar yapan Onur Air, 2004’te iç hat pazarının özel havayollarına açılmasıyla birlikte İstanbul Atatürk Havalimanı merkezli Türkiye’nin bir çok noktasına uçmaya başlamıştı.

Bu dönemde iç hat pazarına yönelik bir çok proje geliştiren Yasin Zengin, Onur Air’de çalıştığı süre içerisinde minimum reklam bütçeleriyle maksimum erişim sağlayan birçok projeye imza attı. Havayolunun iletişim ve pazarlama alanında bir çok ödül almasını sağlayan Zengin, özellikle Onur Air’in dijital satış kanallarını kurarak pazar lideri haline gelmesinde ve sosyal medyadaki takipçi sayılarında yüksek bütçeli şirketleri geride bırakmasıyla tanındı. 

Media Club’da dijital pazarlama departmanının başına geçen Zengin’den boşalan Onur Air’deki kadroya vekaleten atama yapılması bekleniyor.

Etiketler

Tolga Özbek

25 yıllık profesyonel havacılık gazetecisi... Ticari Pilot ve Çok Motor Lisansına sahip.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
Copy link
Powered by Social Snap