Hobi

FNSS maketçileri online yarışmaya bekliyor

Türkiye’nin önde gelen savunma şirketlerinden, zırhlı araç tasarımcısı ve imalatçısı FNSS, geleneksel hale gelen Askeri Kara Araçları Model Yarışması’nı bu yıl online olarak gerçekleştiriyor. 14’üncüsü yapılacak yarışma için modelciler eserlerinin fotoğraflarını 15 Kasım’a kadar ilgili Wes sitesine yükleyebilecek.

FNSS’en “Üret, öğren, eğlen, paylaş” sloganıyla 14 yıl önce yola çıktığı FNSS Askeri Kara Araçları Model Yarışması, 14’üncü yılında çevrimiçi olarak düzenleniyor. Bir savunma şirketinin sponsorluğunda düzenlenen tek model yarışması olması ile öne çıkan etkinlik fnssplasticbattle.com sayfası ve sosyal medya platformlarından takip edilebilecek.

15 Kasım’a kadar

Modelciler yarışmaya ilgili kategoriler üzerinden 01 Ekim – 15 Kasım 2021 tarihleri arasında modellerinin resimlerini yükleyerek katılabilecek. Projeler modelcilikte usta olan uluslararası bir jüri tarafından, elektronik ortamda oluşturulan puanlama sistemi kullanılarak gerçekleştirilecek. Yarışmanın 7 farklı kategorisinden biri de 16 yaş altı genç modelciler kategorisi. 29 Kasım 2021 tarihinde sonuçların fnssplasticbattle.com sayfasından ilan edileceği yarışma Türkiye’den ve dünyadan tüm modelcilere açık olacak.

14’üncü Plastic Battle yarışması için detaylı bilgi ve yarışma şartnamesine; fnssplasticbattle.com web adresinden ulaşabilir, yarışmayla ilgili güncel duyuru ve paylaşımları ise, FNSSPlasticBattle Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Bağlantıyı kopyala