Türk Savunma Sanayi

ASELSAN logolu ürünler yeni mağazada satışta

Türk Hava Kuvvetleri’nin SoloTürk ve Türk Yıldızları ile başlattığı sonrasında savunma sektöründen TUSAŞ’ın takip ettiği logolu ürün satış ve mağaza uygulaması ASELSAN tarafından da hayata geçirildi. 

Türkiye’nin en büyük savunma şirketi olan ASELSAN’ın kurulduğu yıl olan 1975 temalı mağazada, tişörtlerden bardağa, çantadan bandanaya kadar farklı ürünler sunuluyor. Birbirinden farklı kategori yer alan ürünlerde Türk Bilim İnsanlarından Matematiğe ASELSAN ürünlerinden, Mühendisliğe kadar bir çok konsept yer alıyor.

Görme ve işitme engelliler için ayrı bir seri hazırlayan ASELSAN, farkındalık koleksiyonu ile toplumsal duyarlılık gösteriyor. ASELSAN 1975 Mağazasından elde edilecek gelirler ASİL Derneği ile ihtiyaç sahiplerine ulaştırılacak.

1919 TELEFONLU TİŞÖRT

ASELSAN, ilk çıktığı dönemde büyük ilgi gören 1919 cep telefonu tasarımını da tişörte taşıdı. 45 TL’ye satılan tişörtün yanı sıra 1919 logolu kahve kupası da bulunuyor.

Çeşitli konseptlere göre üretilmiş çanta, şapka, tişört, polar hırka, mont gibi tekstil ürünleri, kırtasiye ürünleri, kupa, termos gibi günlük kullanıma yönelik ürünler ve daha birçok ürün mağazada satışa sunuldu ve ilerleyen günlerde, ürün çeşitliliği ve stoklar artacak. ASELSAN 1975 hem fiziksel mağaza hem de internet sayfası üzerinden hizmet verecek. www.aselsan1975.com adresinden kredi kartı ile alışveriş yapılabilecek ve yurdun dört bir köşesine kargo teslimatı yapılacak. Aynı zamanda ASELSAN Macunköy Yerleşkesi içerisinde yer alan fiziksel mağazadan da ASELSAN’ı ziyarete gelecek olan herkes alışveriş yapabilecek.

ASİL DERNEĞİNE KATKI SAĞLIYOR

Bir yıl önce “Geleceğe umut hayata değer” sloganıyla ASELSAN bünyesinde kurulan ASİL Derneği, yurdumuzun pek çok farklı yerinde halkımızın zor günlerinde ihtiyaç sahiplerine destekte bulunuyor. ASELSAN, yine aynı amaç uğrunda, ASELSAN 1975’ten elde edilen gelirleri ASİL Derneğine aktararak tüm ihtiyaç sahiplerine destek olmayı amaçlıyor.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Copy link
Powered by Social Snap