Uçuş Tüyoları

THY’nin yeni seyahat setleri kadın yolcuların kalbini kazanacak

Günümüzde havayolu şirketleri uzun uçuşlarda yolculara ‘seyahat kiti’ veriyor. Amaç bu setlerin atılmadan tekrar kullanılmasını sağlamak. Türk Hava Yolları, bu yılın yeni ürünlerinde “Coccinelle” ve “Hackett” ile birlikte yaptıkları tasarım ile kadın yolcuların kalbini kazanacak. Business Class’ta verilen bu seyahat setleri aynı zamanda şık bir çanta olarak kullanılabiliyor.

THY, 29 Nisan tarihinden itibaren 8 saat ve üzeri uzun menzilli Business sınıfı uçuşlarında misafirlerine sunduğu seyahat kitleri için “Coccinelle” ve “Hackett” markaları ile iş birliği anlaşması imzaladı. 

Küresel marka, romantik ve feminen çanta koleksiyonları ile moda dünyasının trend markası “Coccinelle”nin göz alıcı ve şık tasarımları ile kadın seyahat seti konseptine bambaşka bir hava katarken; sportif ve stil sahibi erkeklerin simgesi haline gelen İngiliz lüks giyim markası “Hackett”’i de ürün portföyüne ekledi.

Özel konsept ile sunulan konfor setleri; yüz kıvrımlarına uygun tasarlanan üç boyutlu göz bandı, hava geçirgenliği özelliği olan çorap, basıncı dengeleyen kulak tıkacı, seyahatlerin vazgeçilmezi diş fırçası, artırılmış florür miktarı ve geri dönüşümlü ambalajı ile diş macunu, saç tokası ve konfor setlerinin olmazsa olmazı cilt bakım ürünlerinden oluşuyor.

Türk Hava Yolları, özellikle sık seyahat eden misafirlerine çok yönlü ve zengin içerikli ürünler sunuyor. Business sınıfında moda dünyasının devlerinin imzasını taşıyan konfor setlerindeki üstün kalite ve göz alıcı tasarımlar seyahat deneyimine farklı bir boyut kazandırıyor. Koleksiyonda yer alan her bir ürün lüks, kalite ve modern çizgilerin izlerini taşıyor. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Bağlantıyı kopyala