Kariyer

AnadoluJet’ten gençlere yarı zamanlı çalışma fırsatı

Türk Hava Yolları’nın alt markası AnadoluJet, üniversitelerin üçüncü sınıf öğrencileri için yarı zamanlı çalışma fırsatı sunuyor. AnadoluJet’in yurtiçindeki farklı noktalarında görev yapmak isteyen öğrenciler için yapmaları gereken değerlendirme süreçlerine katılmak ve süreçleri başarıyla tamamlamak.
THY şu çağrıyı yapıyor:
“Büyük ailemizin bir parçası olacak yetenekli part-time çalışma arkadaşları arıyoruz! Siz de bir dünya markası olan Türk Hava Yolları ailesinin hem değerli bir parçası olabilir hem de kendinizi geliştirmek için sayısız imkânlardan faydalanabilirsiniz.
Take-Off 101 (Anadolu Part-Time), lisans 3. sınıf öğrencisi iken değerlendirme süreçlerine katılan ve süreçleri başarıyla tamamlayan öğrencilere Anadolu İstasyonlarımızda part-time çalışma fırsatı sunan bir yetenek programıdır.
Take-Off 101 (Anadolu Part-Time) Programı ile dünyada en fazla uluslararası noktaya uçan havayolu firması olan Türk Hava Yollarında kariyerine başlamak yeteneğinizi bir adım daha öne çıkaracaktır”

Hangi şartlar aranıyor?

•T.C. vatandaşı olmak,
•Adli Sicil ve Adli Sicil Arşiv Kaydı bulunmamak,
•01.01.1996 ve sonrasında doğmuş olmak,
•En az 4 yıllık eğitim veren üniversitelerin herhangi bir bölümünde 3.sınıf öğrencisi olmak ve olduğunu belgeleyebilmek,
•Vardiyalı çalışma düzeninde başvurmuş olduğunuz ofisimizde haftanın en az 2 günü tam zamanlı olmak üzere haftada en fazla 30 saat çalışabilmek,
•İyi derecede İngilizce bilmek (THY AO tarafından yapılacak olan İngilizce sınavında başarılı olmak).

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Bağlantıyı kopyala