Havayolları

AnadoluJet’ten 7 yeni dış hat noktası

AnadoluJet, bu yaz sezonunda düzenleyeceği operasyonlar kapsamında yedi yeni noktaya daha uçuş başlatıyor. Havayolu, Nisan ayı itibarıyla Türkiye’nin gözde şehirleri İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya ve Bodrum’dan yurt dışında yedi noktaya daha uçmaya başlayacak ve bu noktalara toplam 31 frekans haftalık sefer düzenleyecek.

Başarılı markanın uçuş ağına yeni katılan noktalar ile Antalya’dan Birmingham’a 4, Frankfurt’a 7, İstanbul’dan (SAW) Bergamo’ya 7, Budapeşte’ye 3, Bodrum’dan Stockholm’e 1, Ankara’dan Brüksel’e 3 ve İzmir’den Beyrut’a 3frekans haftalık uçuş gerçekleştirilecek.Yurtdışı uçuşlarına 2020 yılı itibarıyla başlayan AnadoluJet, bu yaz gerçekleştireceği tüm turizm odaklı uçuşlarda ise 39 noktadan Akdeniz ve Ege’deki tatil noktalarına haftalık 248 frekans uçuşla turist taşıyacak.

Avrupa ve Asya’nın buluşma noktasında eşsiz güzellikleriyle unutulmaz anılar vadeden Türkiye,  sahip olduğu coğrafi konum, kültürel birikim ve kozmopolitliğiyle tarih boyunca yerli ve yabancı turistin ilgi odağı olmuştur. AnadoluJet, başlattığı turizm hamlesiyle bu ilgiyi ülke turizmine kazandırmayı hedefliyor.

AnadoluJet misafirleri, 31 Mayıs 2022 (dahil) tarihine kadar satın alacakları biletlerde 31 Temmuz 2022 (dahil) tarihine kadar değişiklik yapma hakkına sahip olacak. Ayrıntılı bilgi için www.anadolujet.com web sitesini ziyaret edebilir, satın aldığınız biletler üzerinde iptal, iade ve değişiklik haklarınızla ilgili detaylara “Esnek Bilet Hakları” sayfasından ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Bağlantıyı kopyala