Havacılık IT

Sabre anlaşma yeniledi

Dünyanın önde gelen seyahat teknoloji sağlayıcısı Sabre, Türkiye’de bilet satışında ciddi yere sahip seyahat acenteleri ile anlaşmalarını yeniledi. 

Sabre Türkiye Genel Müdürü Altuğ Bekdemir’in de katıldığı imza töreninde Eltra Tur, Türk Ekspres ve Moris Turizm ile anlaşma yenilendi. 

Merkezi ABD’nin Teksas kentinde olan Sabre, global seyahat ve turizm sektöründe faaliyet gösteren lider teknoloji sağlayıcısı. Şirket, seyahat sektörü tedarikçileri yani havayolu, otel, araç kiralama, demiryolları, gemi ve tur operatörleri ve satıcıları yani seyahat acenteleri, seyahat yönetim şirketleri ve kurumsal seyahat departmanları bir araya getiriyor.

Bu şirketler tarafından kullanılan planlama, pazarlama, satış, hizmet sağlama ve operasyonel süreçleri yönetmelerini sağlayan veriye dayalı pazar bilgileri, mobil, dağıtım ve yazılımı içeren ürünleri Sabre geniş teknoloji çözümleri sunmakta. 

Sabre’ın sunduğu teknoloji sayesinde her yıl 100 milyar doların üzerinde seyahat harcaması ve 1.1 trilyonun üzerinde sistem mesajı işlenmektedir Sabre’ın 60 ülkede yaklaşık 10 bin çalışanı bulunuyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Bağlantıyı kopyala