Haberler

Corendon’dan ‘Tahtalı Run toSky’a büyük destek

Corendon Airlines, 2365 metre yüksekliğindeki Antalya Tahtalı Dağı’nın çevresindeki parkurları ile Türkiye’nin ilk “Skyrunning” yarışı olan Tahtalı Run toSky’ın isim sponsoru oldu. Gökyüzüne uzanan büyüleyici parkuruyla bambaşka bir heyecana sahne olmaya hazırlanan “Corendon Airlines Tahtalı Run toSky”, 13-15 Mayıs tarihlerinde 18 ülkeden 618 sporcunun katılımıyla gerçekleşecek.

Turizmin dinamizmi ile sporun coşku ve hareketliliğini buluşturmayı misyon edinen Corendon Airlines, spor alanında yaptığı sponsorluklara bir yenisini ekledi. Corendon Airlines, Antalya Kemer’de düzenlenen Tahtalı Run toSky’a geçtiğimiz yıl verdiği desteği farklı bir boyuta taşıyarak etkinliğin yeni dönemdeki isim sponsoru oldu.

Antalya merkezli bir marka olarak Antalya’nın tanıtımına katkı sağlayan organizasyonların yanında olan Corendon Airlines, denizden gökyüzüne uzanan Tahtalı Run toSky yarışına da tüm gücüyle destek veriyor. Türk sporu için değer yaratma hedefiyle hareket eden Corendon Airlines, Tahtalı Run toSky heyecanına ortak olarak spor sevgisinin yaygınlaşması ve etkinliğin geleceğe taşınmasında önemli bir rol üstleniyor.

18 ülkeden 618 sporcu katılacak

“Zirveye Birlikte Koşalım” mottosu ile 13-15 Mayıs 2022 tarihleri arasında sekizinci kez gerçekleştirilecek olan “Corendon Airlines Tahtalı Run ToSky” yarışı, 18 ülkeden 618 sporcunun mücadelesine sahne olacak. Dört farklı kategoride gerçekleştirilecek yarışların parkur mesafeleri ise “113 K Tahtalı Ultra Sky”, “65 K BergSkyRace”, “27 K Tahtalı Run toSky” ve “12 K KemeRun” şekilde belirlendi.

Festival coşkusu yaşatacak sürprizler

“Corendon Airlines Tahtalı Run ToSky” yarışında katılımcılara festival coşkusu yaşatacak sürprizler de olacak. Yarış süresince Kemer Olbia Park’ta kurulan “Corendon Airlines Tahtalı Run toSky” Expo alanında DJ performansları ve sürpriz hediyeler kazandıran “Kağıt Uçak Yarışması” gibi etkinlikler yapılacak.

Diğer destekçiler…

Corendon Airlines ile birlikte T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı, T.C. Antalya Valiliği, T.C. Kemer Kaymakamlığı, Antalya Büyükşehir Belediyesi, Türkiye Atletizm Federasyonu, Beydağları Sahil Milli Parkı ve Kemer Belediyesi tarafından desteklenen “Corendon Airlines Tahtalı Run toSky” ınco-sponsorları ise Olympos Teleferik, Kemer Barut Collection, Fraport TAV Antalya Havalimanı, Touristica, Züber, Viking Hotels, Shakespeare Coffee& Bistro, MEDIFIZ, Yörükoğlu, Yaşam Hastaneleri ve Ceysu olurken yarışın kurumsal partnerleri ise; Kemer Yöresi Tanıtım Vakfı (KETAV), Kemer Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (KETOB), Kemer İş Adamları Derneği (KEMİAD) olarak sıralanıyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Bağlantıyı kopyala